ZAKLJUČNI IZLET GASILSKE MLADINE PGD STIČNA

Tam je otroke pričakala igra Lov na zaklad. Razdelili smo se v tri skupine in pričeli z reševanjem nalog. Sprva so otroci imeli manjše težave, a so se kar hitro vživeli in spretno reševali vse naloge. Zadnja naloga je vsebovala skrinjico, v kateri je bil skrit zaklad-karte za bazen. Izlet smo nadaljevali na kopališču, kjer so se otroci zelo zabavali in ga kar niso želeli zapustiti. Nekateri so se celo naučili plavati brez rokavčkov, drugi pa so izgubili strah pred spustom po toboganu. Po treh urah kopanja in igranja v vodi smo odšli na težko pričakovano pico, nato pa hitro vrnili v bazen, po pol urni pavzi seveda.

Otroci so se srečni in zadovoljni vrnili domov ter tako pričeli svoje počitnice. Mentorji se že veseli prihajajoče sezone ter planiramo veliko zabavnih aktivnosti.

Z gasilskim pozdravom “Na pomoč!” ter vesele počitnice.

Tekst in foto A.P.